Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Fleet Management Training

Informacje

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych - FLEET MANAGEMENT TRAINING, które odbędzie się w dniach 2 - 4 października 2019 (środa - piątek), w hotelu Bania **** Thermal & Ski, w Białce Tatrzańskiej.


fmt2018


O SZKOLENIU


Fleet Management Training – to ogólnopolskie szkolenie dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmach, organizowane corocznie przez firmę Fleet Meetings – wydawcę magazynów: Fleet, Fleet Contact, Samochody użytkowe, Fleet. Napedy alternatywne oraz wyłącznego organizatora targów motoryzacyjnych i biznesowych Fleet Market. Szkolenie Fleet Management Training poprowadzą specjaliści branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej i serwisowej oraz eksperci z zakresu prawa i podatków, którzy zaprezentują wszystkim uczestnikom najnowsze trendy i rozwiązania. Podczas szkolenia odbędą się wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne. Zostaną także zaprezentowane nowe modele samochodowe oraz usługi i produkty dla flot, konkursy, a także inne atrakcje integrujące uczestników. SZKOLENIE FLEET MANAGEMENT TRAINING DEDYKOWANE JEST: - fleet managerom zarządzającym flotą samochodów firmowych, - dyrektorom finansowym, - dyrektorom administracyjnym, - dyrektorom ds. logistyki, - przedsiębiorcom, - dostawcom rynkowym Szkolenie organizowane jest raz w roku, dla ok. 150 fleet managerów z całej Polski.


Przeczytaj relacje z poprzednich edycji szkolenia:


Fleet Management Training 2018   |   Fleet Management Training 2017   |   Fleet Management Training 2016


Fleet Management Training 2015    |   Fleet Management Training 2014    |   Fleet Management Training 2013  


DO ZOBACZENIA W HOTELU BANIA THERMAL & SKI W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ!


hotel

Termin i miejsce

Hotel Bania **** Thermal & Ski 
ul. Środkowa 181, Białka Tatrzańska, 34-405 Polska


Prelegenci

Agnieszka Szczodra-Hajduk


Agnieszka Szczodra-Hajduk Adwokat, odpowiedzialna za Praktykę Prawa Pracy w Kancelarii Hogan Lovells


Agnieszka Szczodra-Hajduk związała się z kancelarią w 1999 roku i jest Starszym Prawnikiem w Departamencie Korporacyjnym. Agnieszka Szczodra-Hajduk doradza polskim i zagranicznym firmom z zakresu prawa pracy, handlowego i prawa cywilnego. Specjalizuje się w prawie pracy, a w szczególności w zawieraniu i rozwiązywaniu umów z pracownikami i menedżerami, opracowywaniu regulaminów pracy i wynagradzania, zwolnieniach grupowych, uprawnieniach związków zawodowych oraz zagadnieniach związanych z przejściem zakładu pracy. Agnieszka Szczodra-Hajduk zajmuje się również doradztwem w zakresie zakładania i bieżącej działalności spółek, przygotowuje i negocjuje kontrakty handlowe i opracowuje dokumenty korporacyjne. Ponadto bierze udział w projektach fuzji i przejęć (mergers & acquisitions), koordynuje prace zespołów prowadzących badania prawne spółek i doradza w transakcyjnych kwestiach pracowniczych. Agnieszka Szczodra-Hajduk reprezentuje klientów przed sądami w sprawach z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego. Jest autorem artykułów z zakresu prawa pracy i prawa spółek. Prowadzi wykłady z prawa pracy, m.in. na studiach MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania. Agnieszka Szczodra-Hajduk jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie i Stowarzyszenia Prawa Pracy.


TEMAT:  KODEKS PRACY: Odpowiedzialność za samochód firmowy – obowiązki pracodawców, fleet managerów i pracowników.


 


Dean Bowkett


Dean Bowkett Międzynarodowy ekspert flotowy/ Dyrektor Zarządzający Bowkett Auto Consulting (BAC)


Dean Bowkett – to ekspert z prawie 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, a także członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Biegłych Księgowych. W swojej karierze przeprowadzał audyty zewnętrzne w działach produkcji, w sektorach usług finansowych, opracowywał badania i analizy rynku motoryzacyjnego. Pracował dla wielu wiodących marek z branży motoryzacyjnej i CFM, takich jak m.in. General Motors, Hyundai, Kia, MG Rover, Vauxhall/Opel, Nissan, PSA, Toyota, Volvo, Hertz, Masterlease, Leaseplan, GE Capital czy Lloyds Bank. Był Dyrektorem Finansowym i Członkiem Zarządu międzynarodowej firmy GMAC International. W latach 2010-2015 piastował stanowisko Dyrektora Technicznego działu Global Services firmy EurotaxGlass. W tej roli był odpowiedzialny za metodologię oraz szacowanie wartości rezydualnych dla całej grupy. Specjalizuje się w rozwoju produktu, (pojazdy samochodowe i usługi finansowe), strategii biznesowej, trendach na rynkach finansowych i motoryzacyjnych, sprzedaży nowych i używanych pojazdów, zarządzaniu wartością końcową, wycenie, remarketingu i operacjach handlowych. Od 2015 roku Dean prowadzi własną firmę konsultingową Bowkett Auto Consulting. Jest autorem wielu raportów oraz artykułów dla takich tytułów jak m.in. Fleet Europe, Fleet News i Commercial Fleet.


TEMATY: - Przyszłość rynku motoryzacyjnego w Europie i na świecie w obliczu nowych norm emisji spalin. - Elektryczne samochody w firmach. Zarzadzanie w oparciu o praktyki z krajów Europy Zachodniej. Case Study.


 Jakub Faryś Prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego


Całe życie zawodowe związany z branżą motoryzacyjną. Karierę rozpoczął w firmie Renault, następnie pełnił funkcję dyrektora sprzedaży i marketingu u wyłącznego importera samochodów marki SAAB. Kontynuacją jego pracy w motoryzacji było zarządzanie działem marketingu w Scania Polska S.A.W 2002 roku objął stanowisko dyrektora Stowarzyszenia Oficjalnych Importerów Samochodów. Od 2008 roku jest prezesem organizacji przekształconej w Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, zrzeszającej obecnie 42 firm: producentów oraz przedstawicieli producentów pojazdów samochodowych, motocykli i skuterów w Polsce. Jako szef PZPM uczestniczy w pracach rządu i komisji parlamentarnych przy opiniowaniu projektów najistotniejszych aktów prawnych dotyczących motoryzacji. Reprezentuje interesy firm członkowskich w organach Unii Europejskiej – w tym na forum Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej–nominowany przez Ministerstwo Gospodarki do udziału w pracach grupy wysokiego szczebla–CARS 21, jako jeden z ekspertów rządowych ds. sektora motoryzacyjnego. Regularnie uczestniczy w spotkaniach europejskich organizacji branżowych – ACEA (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Pojazdów) i ACEM (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Motocykli). 


TEMAT: Rynek pojazdów niskoemisyjnych w Polsce. Jak może go zmienić rządowy program udzielania wsparcia z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu.


  


Paweł Grabarczyk  Dyrektor Handlowy Eurotax


Dyrektor Handlowy Eurotax, specjalizuje się we współpracy z dużymi instytucjami, w tym międzynarodowymi korporacjami. W swoim portfolio ma projekty z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, towarzystwami leasingowymi, bankami, czy też z liderami handlu detalicznego różnych branż. W pierwszych latach kariery odpowiadał za zakupy i zarządzanie flotą w dziale logistyki Grupy Generali, a zdobyta wiedza pozwala mu spojrzeć na współpracę z obu stron. W Eurotax pracuje od 2014 roku. Odpowiada za współpracę z kluczowymi klientami, w tym z polskimi przedstawicielstwami koncernów samochodowych. Szczególnie koncentruje się na współpracy z oficjalnymi programami sprzedaży samochodów używanych tworzonymi przez producentów. Odpowiada za wdrożenie produktów TCO na rynek polski.


TEMATY: - Napędy elektryczne z perspektywy wartości rezydualnych. - Jakie napędy, z punktu widzenia floty, będą perspektywą na najbliżej 3-4 lata. - Zmiany na rynku wynikające z normy WLTP.


  Ernie Greszta Regional Insurance Manager Central Europe & Asia, LeasePlan Fleet Management


Poprzednio: Arval Service Lease Polska, Aviva, BelairDirect (ING Canada), Motors Insurance Corporation (GM Canada), Norwood Insurance Group. W branży ubezpieczeniowej od 1993, w CFM od 2005. Doświadczenia zawodowe: sprzedaż i obsługa umów ubezpieczeniowych, rozwój produktów ubezpieczeniowych, działalność ubezpieczeniowa w UE na zasadzie swobody świadczenia usług, organizacja i zarządzanie likwidacją szkód komunikacyjnych oraz rozwiązań zapewniających mobilność dla flot. Stanowiska: broker ubezpieczeniowy, underwriter, manager ds. rozwoju, project manager, manager regionu. 


TEMAT: Ubezpieczanie pojazdów z napędem alternatywnym (floty): - Rynek ubezpieczeniowy - Ocena ryzyka - Likwidacja szkód 


 

Tematy szkolenia


 1. KODEKS PRACY: Odpowiedzialność za samochód firmowy – obowiązki pracodawców, fleet managerów i pracowników.

 2. Przyszłość rynku motoryzacyjnego w Europie i na świecie w obliczu nowych norm emisji spalin.

 3. Elektryczne samochody w firmach. Zarządzanie w oparciu o praktyki z krajów Europy Zachodniej. Case Study.

 4. Ubezpieczanie pojazdów z napędem alternatywnym (floty): - Rynek ubezpieczniowy - Ocena ryzyka - Likwidacja szkód

 5. Rynek pojazdów niskoemisyjnych w Polsce. Jak może go zmienić rządowy program udzielania wsparcia z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu.

 6. Napędy elektryczne z perspektywy wartości rezydualnych.
  Jakie napędy, z punktu widzenia floty, będą perspektywą na najbliżej 3-4 lata.
  Zmiany na rynku wynikające z normy WLTP.

Atrakcje

PREMIERY MOTORYZACYJNE PODCZAS SZKOLENIATESTY SAMOCHODÓW W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ


Podczas szkolenia odbędą się jazdy testowe najnowszymi modelami samochodów osobowych, użytkowych i elektrycznych. Próba szosowa, próba terenowa, próba rekreacyjna. Jak modele należące do różnych segmentów spiszą się w roli auta firmowego? Na wymagających i krętych podhalańskich drogach będzie można przetestować najnowsze modele samochodów oferowane do firm.Przykładowa trasa z hotelu Bania do Zamku Dunajec w Niedzicy, położonego nad Jeziorem Czorsztyńskim. Ta średniowieczna warownia z początku XIV wieku to jedna z największych atrakcji historycznych w polskich Karpatach. Proponowana trasa mierzy w jedną stronę – 25 km (ok. 28min.) i prowadzi m.in. przez takie miejscowości jak: Nowa Biała, Krempachy, Frydman, Falsztyn.
 


TERMY W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ


Uczestnicy szkolenia będą mogli skorzystać z basenów termalnych na terenie hotelu Bania Thermal & Ski. Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 – 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy takie jak: siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo. Tak zróżnicowany skład wody to idealne źródło zdrowia, poprawiające kondycję fizyczną i pozytywnie wpływające na komfort życia. Termy podzielone są na trzy strefy. A w każdej znajdują się zarówno baseny wewnętrzne jak i zewnętrzne, masaże wodne i moc atrakcji do odkrycia. Idealnym miejscem dla szukających rozrywki jest Strefa Głośna. Strefa Cicha jest przeznaczona, dla każdego kto szuka relaksu i odprężenia w niezwykłym otoczeniu. Trzecią strefą jest okazałe saunarium, gdzie pięć saun o zróżnicowanej specyfice zapewnią prawdziwie górski relaks.


             


 


 

Formularz zgłoszeniowy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Szkolenie Fleet Management Training 2019


Potwierdzenie należy przesłać najpóźniej do 27 września 2019r.


Zgłaszam udział w ogólnopolskim szkoleniu dla managerów aut firmowych FLEET MANAGEMENT TRAINING organizowanym przez firmę Fleet Meetings sp. z o.o., które odbędzie się w dniach od 2 do 4 października 2019r. w Hotelu Bania**** Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej, przy ul. Środkowej 181.


KOSZT UCZESTNICTWA:

Kwota zostanie powiększona o podatek VAT 23%.
*) koszt szkolenia dla managerów zarządzających flotą samochodową w firmie niebędącej dostawcą usług dla branży flotowej
**) koszt szkolenia dla przedstawicieli firm będących dostawcami produktów lub usług dla branży flotowej, niebędących sponsorem szkolenia


CENA ZAWIERA:

 • uczestnictwo w: szkoleniu, warsztatach, jazdach testowych
 • materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa
 • 2 noclegi w pokoju jednoosobowym (od 2 do 4.10.2019), parking
 • całodzienne wyżywienie (śniadania, przerwy kawowe, obiady, kolacje)


POTWIERDZENIE ZGŁOSZENIA:

Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego prześlemy Państwu potwierdzenie uczestnictwa na adres e-mail podany w formularzu wraz z fakturą proforma.


SPOSÓB PŁATNOŚCI:

Przelewem w terminie 7 dni od daty otrzymania proformy. Wpłatę należy dokonać przed szkoleniem najpóźniej do 30 września br. na konto firmy: Fleet Meetings sp. z o.o. ul. Orłowskiego 24/1, 51-637 Wrocław, nr rachunku: 67 1090 1522 0000 0001 1266 3771.Dane uczestnika

Dane do faktury

W przypadku wycofania zgłoszenia w terminie późniejszym niż 7 dni przed szkoleniem, uczestnik zostanie obciążony kosztem w wysokości 50% wartości zamówienia. Wycofanie zgłoszenia w terminie późniejszym niż 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia nie zwalnia uczestnika z obowiązku zapłaty 100 % wartości zamówienia. Odwołanie zgłoszenia musi być dokonane w formie pisemnej. Możliwe jest zgłoszenie zastępstwa uczestnika inną osobą. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian prelegentów z przyczyn niezależnych od organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu, miejsca, terminu lub odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora.

Partnerzy

PartnerzyPartnerzy merytoryczniPartnerzy medialni


Relacje filmowe

Relacje fotograficzne